Дата: 15.02.2021 08:20

Фото без описуПаралельно з Інженерним тижнем учні Нещеретівської гімназії готували приємні сюрпризи для друзів перед Днем святого Валентина. Створювали фотозону Чудового настрою, зізнавалися у любові рідній гімназії, складали у святкову скриньку валентинки із найкращими побажаннями своїм друзям та вчителям. А потім наші Купідончики вручили листівочки адресатам. Це було несподівано та дуже весело. Настрій відразу у всіх покращився! Тож не дочекалися свята і створили власними руками найцінніший подарунок - радощі всього шкільного колективу!