Дата: 12.02.2021 13:25

12 лютого 2021 року заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Наталія Вервейко провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Білокуракинської селищної ради. На порядку денному розглядалися питання: про надання 29 дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; про стан виконання одинокою матір’ю батьківських обов’язків стосовно неповнолітнього сина, який перебуває у складних життєвих обставинах, зокрема забезпечення підлітка освітою. За результатами обговорення та розгляду документів членами комісії у складі представників структурних підрозділів Білокуракинської селищної ради, Білокуракинського бюро правової допомоги Старобільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Білокуракинського ВП ГУНП та КУ «Центр надання соціальних послуг» Білокуракинської СТГ були прийняті  відповідні рішення, пов’язані з необхідністю вжиття заходів з метою захисту прав та інтересів дітей.

Відділ Служба у справах дітей Білокуракинської селищної ради