Дата: 12.02.2021 13:18

Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості Білокуракинської селищної ради взяли участь у відкритому дистанційному конкурсі-виставці новорічно-різдвяних композицій «Ялинка New Style», який проходив у грудні 2020 року у м. Києві! Маємо відмінні результати! Номінація: «Різдвяний сувенір» вікова категорія 8-12 років: Лукавенко Дмитро - вихованець гуртка "Основи мейк-апу" - ІІ місце (педагог - Альона Лукавенко), Газда Софія – ІІ місце, Мачуга Анастасія - ІІІ місце - вихованки гуртка "Тістопластика" (педагог – Валентина Ставицька), Толокова Еліна – ІІІ місце – вихованка гуртка «Художня вишивка» (педагог – Людмила Лушнікова).

Номінація «Новорічна ялинка» вікова категорія 8-12 років: Кондратенко Катерина - вихованка гуртка "Орігамі" - ІІ місце (педагог – Юлія Заїка), номінація «Новорічна іграшка» вікова категорія 8-12 років: Дріга Ангеліна – І місце, Полєно Анна - ІІ місце - вихованки гуртка "Тістопластика". Номінація «Новорічна листівка» вікова категорія 5-7 років: Малик Софія - вихованка гуртка "Образотворче мистецтво" - ІІІ місце