Дата: 08.02.2021 10:41

В Будинку дитячої та юнацької творчості для гуртківців у вільному доступі діє кімната психологічного розвантаження. Це спеціально організований простір для гармонізації психоемоційного стану учасників освітнього процесу, усунення перевтоми та підвищення рівня їх працездатності. Систематично проводяться розвивальні тренінги за допомогою методів арттерапії (піскова терапія, ізотерапія, музикотерапія та ін.), психосоціальні ігри. Вихованцям наданий вільний доступ до кулькового басейну, батуту, настільного тенісу. Така творча робота допомагає дітям зняти психологічне напруження, відчути себе в безпеці та в доброму гуморі, отримати навички релаксації, самопізнання, безконфліктного спілкування.