Дата: 20.11.2020 14:07

19 листопада 2020 року у залі засідань Білокуракинської селищної ради відбулося засідання міждисциплінарної команди (МДК) стосовно дітей багатодітної родини, які перебувають у складних життєвих обставинах. З метою надання комплексної допомоги та підтримки родині членами МДК, до складу якої увійшли представники відділу Служба у справах дітей Білокуракинської селищної ради, КУ «Центр надання соціальних послуг» Білокуракинської СТГ, Білокуракинського ВП ГУНП, враховуючи реальні можливості батьків дітей були переглянуті індивідуальні плани соціального захисту стосовно 5 дітей та розроблені першочергові заходи, які необхідно реалізувати їх батькам щодо покращення умов для проживання, повноцінного розвитку дітей та підвищення виховного потенціалу.

Відділ Служба у справах дітей Білокуракинської селищної ради