Дата: 12.10.2020 14:24

Фото без описуДо Дня Захисника України та Дня українського козацтва в Олексіївській ЗОШ І - ІІ ступенів протягом тижня було проведено багато заходів. Вчитель української мови та літератури, керівник музею історії рідного краю В.Найдьонова провела засідання гуртка "Юні музеєзнавці" "Слава незламним захисникам" для учнів 7 - 8 класу, вікторину для учнів 6 - 7 класів "Подорож стежками захисників України"; учні 6 - 7 класів переглянули та обговорили презентації "Заповіді сучасного козака".