3 березня весь світ відзначає день Письменника. Тож бібліотекар Олексіївської б/ф №3 Олешко М. завітала в дитячий садок «Соняшники», щоб провести літературну вікторину

Дата: 05.03.2018 16:38

3 березня весь світ  відзначає день Письменника. Тож бібліотекар Олексіївської б/ф №3 Олешко М. завітала в дитячий садок «Соняшники», щоб провести літературну вікторину.

Захід розпочався з розповіді дітям про непросту і дуже відповідальну працю письменника, про книгу, як джерело цікавої і корисної інформації. Бібліотекар ознайомила з історією винаходу книги та книгодрукування. Згодом дітям було запропоновано трохи пограти. Спочатку вони по малюнках відгадували улюблену казку. Потім пограли в «Крокодила» (одна дитина показувала персонаж з улюбленої казки, а інші відгадували), а також  розгадували загадки про казкових героїв.

Діти з нетерпінням чекали, коли  розгорнуть сторінки книг, які принесла бібліотекар. Вони з захопленням знайомилися з книгами та просили  їх всі прочитати. В садочку було дуже весело і гамірно, всі діти залишилися дуже задоволеними, і кожен з книгою в руках.