Напередодні Дня Святого Миколая відбулося урочисте відкриття головної новорічної ялинки с. Лизине

Дата: 18.12.2017 16:35

Напередодні  Дня Святого Миколая відбулося урочисте відкриття головної новорічної ялинки с. Лизине.  Найочікуваніша подія року дітей та дорослих відбулася 18 грудня в приміщенні Білокуракинської селищної ради с. Лизине.

Площа перед будівлею стала містечком новорічних дійств. Новорічна красуня зібрала всіх жителів села.

Святкові концертні номери на відкритті ялинки дарували діти, молодь і старші учасники села. Не залишилися осторонь і наймолодші учасники дійства. Особливо вразив виступ вихованців дитячого садочку. Зі словами привітанням до громади села звернулися голова Білокуракинської ОТГ Сірик Сергій Іванович, начальник відділу освіти Білокуракинської селищної ради Зубкова Л.І. та староста села Коваленко І.В.

Яскраві вогні на головній зимовій красуні запалив господар новорічних свят – Святий Миколай, село наповнилось чарівною атмосферою Нового року і Різдва.

Із казковими героями біля ялинки водили новорічний хороводи дітлахи села, малеча розповідала вірші та відгадувала загадки,за що отримали від святого Миколая солодкі подарунки .

Особливо враження справив казковий новорічний куточок для фотографування. Новорічний декор передав позитивний настрій господарів свята та теплоту їх сердець.