Відкриття та освячення відродженої Гудимової криниці під горою Білою

Дата: 21.06.2017 18:28

21 червня відбулося відкриття та освячення відродженої Гудимової криниці під горою Білою. Ми вже говорили, що кошти на зруб та бесідку були виграні у конкурсі малих грантів ЮНІСЕФ, який проводила  ГО" Фонд розвитку громад". На свято були запрошені Орлов О.Є., Гончаров Г.Ф., які 45 років тому побудували перший зруб. Їм було надано право відкрити джерело. Голова Білокуракинськоі громади Сірик С.І. вручив подарунки майстру Харченко О.М. та голові молодіжноі ініціативноі групи Федченко Р. Першими повісили символічний замочок на " Весільні серця" родина Шишенків, які в шлюбі понад 50 років. Лунало багато добрих слів, гарних пісень. Пісню"Гудимова криниця" написали Марчевська В.Г. та Шуть С. Організували роботу по впорядкуванню території та проведенні свята ГО"Нещеретівська мрія",яка зараз активно працює ще в 2 проектах Українського жіночого фонду@. Ми дуже раді, що до роботи з покращення життя та благоустрою території, до нас приєднується все більше людей.
ЗМІНИВШИ СВІТ, ЗМІНЮСЯ САМ!