3 вересня 2020 року в приміщенні Білокуракинської селищної ради відбулося засідання круглого столу щодо актуальних питань розвитку соціальних послуг та захисту дітей

Дата: 03.09.2020 13:18

Фото без опису3 вересня 2020 року в приміщенні Білокуракинської селищної ради відбулося засідання круглого столу щодо актуальних  питань розвитку соціальних послуг  та захисту дітей у Білокуракинській селищній територіальній громаді. В засіданні взяли участь члани робочої групи з планування соціальних послуг,головний лікар Білокуракинського РЦ ПСМД,старости старостинських округів,директори шкіл,начальник відділу освіти,представник поліції,учасники громадських організацій. На засіданні було обговорено потреби громади у соціальних послугах та інших послугах для сімей та дітей,визначених в результаті дослідження потреб у послугах. Були обговоренні механізми посилення міжвідомчої взаємодії задля забезпечення права мешканців громади на соціальні послуги. Директором КУ «Центр надання соціальних послуг»  була представлена презентація проекту цільової програми розвитку соціальних послуг Білокуракинської громади.