31 серпня 2020 року відділом Служба у справах дітей Білокуракинської селищної ради у рамках проведення профілактичних рейдів «Діти вулиці», «Родина» було відвідано сім’ї з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах

Дата: 31.08.2020 16:30

31 серпня 2020 року відділом Служба у справах дітей Білокуракинської селищної ради у рамках проведення профілактичних рейдів «Діти вулиці», «Родина», з метою запобігання дитячій безпритульності та бездоглядності, проведення профілактичної роботи з батьками, які неналежно виконують батьківські обов’язки, формування відповідального батьківства, було відвідано сім’ї з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, на території сіл Нещеретове Луб’янка та смт Білокуракине Білокуракинської об’єднаної територіальної громади. Також, перевірено стан підготовки дітей до  нового навчального року. Всього заходом було охоплено 6 родин, у яких виховується 18 дітей. Під час відвідання родин 10-ти дітям, які поживають у малозабезпечених сім’ях, було вручено учнівське приладдя. Із законними представниками дітей проведено профілактично-роз’яснювальну роботу щодо дотримання прав та інтересів дітей, відповідальності за їх порушення згідно чинного законодавства, ведення здорового та правового способу життя.

Відділ Служба у справах дітей Білокуракинської селищної ради.