27 серпня 2020 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Білокуракинської селищної ради

Дата: 27.08.2020 15:29

Фото без опису27 серпня 2020 року заступником Білокуракинського селищного голови Наталією Вервейко за участю керівників структурних підрозділів Білокуракинської селищної ради, Білокуракинського бюро безоплатної правової допомоги Старобільського МЦ з надання БВПД, Білокуракинського районного центру зайнятості, фахівців із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Білокуракинської СТГ, відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Білокуракинської селищної ради. За результатами розгляду підготовлених відділом Служби у справах дітей Білокуракинської селищної ради документів дітей, стосовно яких  розглядалися питання, та обговорення членами комісії були ухвалені відповідні рішення в інтересах дітей. Зокрема, прийнято рішення про  доцільність влаштування 5 дітей, які мають інвалідність та особливі освітні потреби, до закладу на цілодобове перебування; матір підлітка, який перебуває у складних життєвих обставинах, попереджено про правові наслідки ухилення від виконання батьківських обов’язків згідно чинного законодавства; у зв’язку з тим, що пройшло недостатньо часу з моменту настання позитивних змін у родині батьків, позбавлених батьківських прав стосовно 7-ми дітей, та не в повній мірі подолані обставини, що стали підставою позбавлення батьківських прав, вирішено відмовити подружжю у наданні висновку щодо доцільності поновлення у батьківських правах; з метою забезпечення стабілізації психологічного стану малолітньої дитини, який зазнав насильства з боку мачухи та категорично відмовляється проживати у родині батька, рекомендовано його бабусі та дідусеві питання визначення місця проживання онука вирішувати у судовому порядку. Також, затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають на обліку відділу Служба у справах дітей Білокуракинської селищної ради.