В Білокуракинській ОТГ розпочато проєкт «Залучення селян Білокуракинської ОТГ до електронного врядування»,

Дата: 26.08.2020 07:51

Заохочення мешканців сільської місцевості, відкритість та підзвітність органів місцевого самоврядування є нагальною потребою сучасності. В Білокуракинській ОТГ розпочато проєкт  «Залучення селян Білокуракинської ОТГ до електронного врядування», який реалізовує Старобільська громадська організація «Воля» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія - Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції».

Проєктом передбачено в 14 старостинських округах Білокуракинської ОТГ встановлення комп’ютерів, під’єднаних до інтернет-мережі. Кожен мешканець округу матиме змогу безкоштовно онлайн сплатити комунальні послуги, податки, переглянути електронну пенсійну справу, кадастрову карту, ознайомитися з проєктами рішень селищної ради, звітами, подати власний проєкт до громадського бюджету і т. ін. Допоможуть їм у цьому працівники місцевих бібліотек, які в рамках проєкту отримали навички роботи в електронних кабінетах. Наразі проведено зустрічі з працівниками «Ощадбанку» та «Приватбанку», Державної податкової служби та Пенсійного фонду  України.

#UNRPP #ВзаємодіяПлюс #СГОВоля