14 липня 2020 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Білокуракинської селищної ради

Дата: 14.07.2020 15:03

На порядку денному були розглянуті 3 заяви законних представників дітей про надання дозволів органу опіки та піклування Білокуракинської селищної ради на укладання правочинів стосовно житла, право користування яким мають діти. За результатами  обговорення та розгляду підготовлених документів членами комісії у складі представників структурних підрозділів Білокуракинської селищної ради, Білокуракинського бюро безоплатної правової допомоги Старобільського МЦ з надання БВПД, районного центру зайнятості були прийняті відповідні рішення в інтересах дітей.