Запрацювала мобільна бригада соціально-психологічної допомоги

Дата: 26.06.2020 13:56

З 04.05.2020 року у Білокуракинському районі працює мобільна бригада соціально- психологічної допомоги людям,які перебувають у кризовій ситуації і потребують екстреної допомоги, у тому числі й постраждалим від домашнього насильства. Вона діятиме при Комунальній установі "Центрі надання соціальних послуг" , що на вул. О.Рудяшка, 2/б. До її складу входе троє працівників соціальної роботи, які пройшли відповідні навчання: один психолог і двоє фахівців із соціальної роботи. Ці люди першими надаватимуть людям, які потрапили у кризову ситуацію або постраждали від домашнього насильства, соціальну та психологічну допомогу.

Мобільна бригада функціонуватиме цілодобово, звертатися за допомогою можна буде за тел. 0990443126. Також про випадки домашнього насильства можуть повідомляти усі, хто знає про них або став свідком таких ситуацій.