Дотація на бджолосім'ї

Дата: 15.06.2020 15:24

Інформація по нарахуванню спеціальної бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї

Порядок використання коштів державного бюджету, передбачених для виплати фізичним особам дотації за наявні бджолосім’ї, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107  (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 р. № 395).

Дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації ставить 60 000 гривень одному отримувачу.

Для отримання дотації за бджолосім’ї  власники бджолосімей, подають за місцезнаходженням пасіки до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади (далі — органи місцевого самоврядування) до 1 жовтня поточного року такі документи:

Фізичні  особи ПОДАЮТЬ

копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;

копію рішення про державну реєстрацію потужності;

копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку;

копію паспорта громадянина України ;

довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів.

Суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи — підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства) ПОДАЮТЬ

копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;

копію рішення про державну реєстрацію потужності;

копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком;

довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі;

копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (юридичні особи);

довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи — підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

• для надання довідки про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів, керуватися даними ветеринарно-санітарного паспорту пасіки виданого у поточному році, або відповідно до заяви пасічника за рішенням комісії по визначенню кількості наявних бджолосімей, до складу якої повинні входити фахівці Держпродспоживслужби. (форма заяви додається).