Білокуракинський селищний голова Сергій Сірик щиро вітає з 82-ю річницею від Дня утворення Луганської області

Дата: 02.06.2020 09:13

Мальовничість нашого краю вражає своєю самобутністю, а окрасою землі є її родючість. Та найбільшим надбанням є доброзичливі й талановиті люди.

За 82 роки область значно змінилася у соціальному, економічному, духовному, культурному і освітньому розвитку.

Нехай же і надалі процвітає наша область, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку. А ми будемо робити все від нас залежне, аби допомогти вам у цьому.
Зичу усім міцного здоров’я, родинного благополуччя, невичерпного джерела життєвої енергії, добробуту та процвітання кожній родині!