Дата: 08.05.2020 08:48

Карантин не став на заваді, для дівчаток із Білокуракинської ЗОШ №1, створювати своїми руками власні шедеври! Хоча і вніс свої корективи з виготовлення деяких проєктів з трудового навчання . Так як, закриті магазини, дівчатка не мають змогу придбати матеріали для рукоділля, тому в діло пішли речі, які є в кожній домівці: шкарпетки ( з них пошили чудову м’яку іграшку котика), джинси які вийшли з моди, або стали замалі ( з деніму створили оригінальні брошки та браслети), віскозні серветки для прибирання ( зробили цікавий декор до Великодня ), паперові серветки ( декупаж на великодніх яйцях). Під час дистанційного навчання продовжили роботу над проєктами, які розпочали ще до карантину : «Брошка вишита бісером» та «Вишивка стрічками» . Дівчатка на високому рівні впорались з таким випробуванням, як – дистанційне навчання.