Дата: 12.05.2020 08:31

Учителі та учні Олексіївської ЗОШ І - ІІ ступенів взяли участь у акції «Ми вдячні вам за перемогу» під час онлайн - конференції «Про світлий подвиг переможців нащадки пам’ять бережуть» 8 травня о 12.00, присвяченій Дню пам’яті та примирення та святу День Перемоги . Керівник гуртка "Юні музеєзнавці" Найдьонова В.О. обговорила з учасниками конференції матеріали музею: "Книга пам'яті села Олексіївка", "Спогади ветеранів", "Історія села Олексіївка в роки Другої світової війни", "Спогади "дітей війни""... Учителі та учні прочитали поезії, присвячені темі війни, поділилися спогадами про війну, які зберігаються у їхніх родинах. Передали вітання єдиному ветерану села - Грицай Марії Федорівні через її правнуків: Нехаєнко Діану і Сухачова Олександра. І дорослі, і діти побажали всім миру і щастя на Землі.