Звітування щодо проведеної роботи в Паньківському старостинському окрузі за 2019 рік

Дата: 31.03.2020 15:56

За період з січня по грудень 2019 року по Паньківському старостинському округу була проведена робота на покращення рівня життя населення.

Початок року не тільки порадував снігом, а додав чимало роботи працівникам, які були зайняті чисткою доріг. Чистку снігу проводила СТОВ «Вікторія» та фінансувала Білокуракинська селищна рада.

З приходом весни роботи в селі додалося, та завдяки підтримки селищної ради, робітників з благоустрою та небайдужих жителів села були проведені суботники на яких була проведена робота по благоустрою села: косіння бур'янів, вирубка порослі, біління дерев, прибирання кладовищ. Було проведено грейдерування грунтових доріг по вулицях: Озерна, Лугова, Молодіжна, Садова. На кладовища селищною радою був завезений пісок.

До Дня Перемоги зроблений косметичний ремонт Пам'ятника загиблим воїнам- односельцям (кошти 1400 грн).

На протязі всього літа проводилася постійна робота по викошуванню бур'янів та випилювання чагарників (кошти на бензин – 4000 грн., придбання запчастин для мотокоси та бензопили – 1500 грн.)

В липні був проведений захід до святкування  Дня села на який селищною радою було виділено 5000 грн..

Для покращення роботи в Паньківській ЗОШ були виділені із старостинських коштів: на глубинний насос-5000 грн., придбання бензопили- 3000 грн., придбання цементу – 800грн.

Під кінець року була проведена обрізка дерев по вулиці Озерна та облаштований парк відпочинку (кошти 2500 грн.)

На протязі 2019 року Паньківським старостинським округом було видано:

• довідок –  877 шт.
  • актів матеріального обстеження – 189 шт.
  • нотаріальних дій – 80 шт.
  • вихідних документів – 115 шт.

Оформлено:

• субсидій – 77 шт.
  • малозабезпечені сім'ї – 8 шт.
  • по догляду за пристарілими – 11 шт.
  • народження – 2 шт.
  • матиодиначка – 8 шт.

Використано коштів , які надала селищна рада:

• придбання переносних лавок  19100 грн.
  • поточний ремонт сільського клубу – 9000 грн.
  • придбання костюмів для ансамблю «Водограй» 6000 грн.
  • поточний ремонт адмінприміщення – 6000 грн.
  • цемент на встановлення дитячого майданчику – 320 грн.
  • кошти на придбання запчастин на шкільний автобус 15000грн.
  • придбання лампочок для вуличного освітлення – 2000 грн.
  • дошки для лавок на стадіон – 1540 грн.