Цілуйківський старостинський округ Звіт про виконану роботу по благоустрою території за 2019 рік

Дата: 01.04.2020 13:55

1. Благоустроєно місце  по вулиці Малинова під автобусну зупинку.

2. Монтаж і установка автобусної зупинки (зупинка 10 000 грн.)

3. Покращено освітлення вулиць Вишневої та Лісової (закуплено було 400 м кабелю -1500грн.)також було змонтовано два фон арі по вулиці Вишнева і один на вулиці Лісовій.

4. Для покращення підвозу школярів було закуплено колісна резина на шкільний автобус на суму 10 000грн.

5. Для більш якісного надання послуг населенню було придбано апарат (принтер, ксерокс) MF- 3100 на суму 8 000грн..

6. Було закуплено 15 м.кв. тротуарної плитки для заміни на верхній площадці біля сільського будинку культури.

7. Зарік було проведено роботи по очистці скверів біля сільського будинку культури від молодої порослі  та бур’янів  також парку в центрі села біля пам’ятника загиблим воїнам.

8. Було також відремонтовано пам’ятники загиблим воїнам та пам’ятного знаку жертвам голодомору.

9. Протягом літнього сезону обкошено було обочини доріг по усіх вулицях села. Також підтримувався порядок біля усіх будинків загального використання та прилеглих до них територій (сільський будинок культури, стадіон, школа, дитячий майданчик, парки і сквери , два пішохідних переходи через річку).

10. Повесні та восени були проведені суботники населенням на кладовищах.

11. З культурних заходів були проведені масляна , свічкова хода, мітинг до дня перемоги, день села.

12.  По зверненню громадян було видано 538  довідок ,  з них:

вхідні - 13 , вихідні - 44 ,  акти матеріально-побутового обстеження - 83,  здійснена  51 нотаріальна дія, та інші довідки  – 347.  Також за опалювальний сезон було оформлено 48 справ  по наданні субсидій.