15 лютого у Білокуракинській ДЮСШ відбувся Відкритий турнір з волейболу Білокуракинської ОТГ серед чоловіків присвяченого Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 17.02.2020 15:08

15 лютого 2020 р. у Білокуракинській ДЮСШ відбувся  Відкритий турнір з волейболу Білокуракинської ОТГ серед чоловіків присвяченого Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

На турнірі були присутні: Білокуракинський селищний голова – Сірик Сергій Іванович, Голова організації української спілки ветеранів афганців, воїнів-інтернаціоналістів Білокуракинського району – Циганок Микола Олексійович, член правління ветеранської організації – Малюк Володимир Іванович.

У турнірі взяло участь 4 команди: смт. Білокуракине, с. Тимошине, с. Мирне, смт. Лозно-Олександрівка.

Ігри проходили за коловою системою.

В напруженій боротьбі призові місця розподілились наступним чином:

ІІІ місце – смт. Білокуракине;

ІІ місце – с. Мирне;

І місце – с. Тимошине.

Кращими гравцями стали Андрюшин Петро (с. Тимошине) та Ліннік Віталій (смт. Лозно-Олександрівка).

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами, а кращі гравці сувенірами.