Напередодні Дня закоханих у Нещеретівській школі пройшов відкритий захід

Дата: 14.02.2020 13:30

Фото без описуНапередодні Дня закоханих педагог-організатор Йулдашева Л. В. провела відкритий захід у рамках атестаціі. Запрошеними гостями свята були батьки, вчителі та староста села Нещеретове Оселедько А. М.. Десятикласники зібрали родинні історії кохання, переглянули цікаве відео про історію кохання сан інструктора та бійця АТО, підготували пісенні переробки світових шедеврів, провели тренінгові вправи, переглянули життєстверджуючі полотна Еміля Вернона, дізнались історію нещасного кохання Бетховена та прослухали його «Місячну сонату», слухали чудову поезію про кохання, прекрасну класичну музику, пригадали історію виникнення Дня святого Валентина та традиції його святкування в різних країнах світу, ознайомилися з висловами відомих людей та ровесників про кохання та записали власні думки. Дізналися чудові лайфхаки про виготовлення подарунків коханим. Виготовили мальовничі валентинки власними руками, створили словесні портрети коханого та коханої. Подарували один одному віртуальні подарунки та передсвятковий настрій.