МОМ НАБИРАЄ УЧАСНИКІВ НОВОГО ПРОЕКТУ З ПІДТРИМКИ БІЗНЕСУ

Дата: 09.01.2020 15:13

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції, за фінансування Бюро з питань народонаселення, біженців та міграції Державного департаменту США розпочинає набір підприємців у новий проект, що має на меті зміцнення економічного потенціалу внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та уразливих мешканців Донецької та Луганської областей (тут і далі - території, підконтрольні уряду України), які зазнали наслідків конфлікту. Завдяки грантам на мікропідприємництво ВПО та члени приймаючих громад зможуть розширити наявний бізнес або започаткувати новий, а також створити додаткові робочі місця.

Проект передбачає надання відібраним бенефіціарам гранту на максимальну суму до 2 800 доларів США (у гривнях по поточному курсу ООН) у вигляді обладнання (не менше 70% від суми гранту), витратних матеріалів (до 20% від суми гранту) або оплати послуг (до 30% від суми гранту) для розвитку чи започаткування власного бізнесу в Донецькій чи Луганській областях.

Більш детально за посиланням  http://iom.org.ua/ua/mom-nabyraye-uchasnykiv-novogo-proektu-z-pidtrymky-biznesu