Про заборону використання піротехнічних виробів

Дата: 27.12.2019 09:20

Фото без описуУ зв’язку з проведенням операції Об’єднаних сил, зважаючи на постійну небезпеку відкритої, оголошеної агресії проти України, загрози проведення терористичних актів, з метою недопущення надзвичайних подій з використанням піротехнічних виробів, а також для забезпечення громадського порядку й безпеки громадян під час проведення Новорічних та Різдвяних свят, враховуючи лист ГУНП в Луганській області від 20.12.2019 № 7107/111/21/01- 2019 облдержадміністрація вважає недоцільним реалізацію та використання в області феєрверків, салютів, піротехнічних виробів та інших засобів піротехніки з світловим, іскровим, димовим, звуковим змішувальним ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв та рекомендує вжити заходів щодо заборони їх реалізації та використання на території відповідних населених пунктів під час проведення Новорічних та Різдвяних свят.

На території  Білокуракинської ОТГ забороняється використання феєрверків, салютів, піротехнічних виробів та інших засобів піротехніки під час проведення Новорічних та Різдвяних свят.