В рамках Всеукраїнського тижня права 11 та 12 грудня 2019 року Центр надання адміністративних послуг Білокуракинської селищної ради відвідали учні загальноосвітніх шкіл

Дата: 12.12.2019 11:41

Фото без описуВ рамках Всеукраїнського тижня права 11 та 12 грудня 2019 року Центр надання адміністративних послуг  Білокуракинської селищної ради відвідали учні загальноосвітніх шкіл. Метою екскурсії  є ознайомлення майбутніх суб'єктів звернень з адміністративними послугами які надає Центр.

Керівник Центру Гнилицька Тетяна  ознайомила  хлопчиків та дівчаток з робою Центру, яка полягає у наданні адміністративних послуг населенню в форматі «єдиного вікна». Серед них послуги у сфері державної реєстрації, речових прав на нерухоме майно,реєстрації бізнесу, земельних відносин, з реєстрації місця проживання, соціальні послуги та інше.

Особливу увагу було звернуто до послуг Державної міграційної служби, так як на сьогодні  кожна дитина при досягненні 14-річного віку зобов’язана виготовити документ, який посвідчує її особу.

Сподіваємось, що данна екскурсія, допоможе нашим дітям бути більше обізнаними та підготовленними до дорослого життя.