3 грудня 2019 року було проведено захід під гаслом « Ми особливі, але такі як і всі».

Дата: 04.12.2019 13:45

Фото без описуЩороку в Україні збільшується кількість інвалідів, і ця невтішна тенденція покладає особливі зобов’язання як на владу, так і на суспільство щодо соціального захисту людей з особливими потребами та адаптації їх до нормального життя. Проведення   «Міжнародного дня осіб з інвалідністю » спрямовано на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя .

Так спеціалістами КУ « Центр надання соціальних послуг » Білокуракинської СТГ  на базі Дитячої бібліотеки та за підтримки  колектива та вихованців Школи мистецтв 3 грудня 2019 року було проведено захід  під гаслом « Ми особливі, але такі як і всі».

На захід завітали гості, а саме голова СТГ Сергій Сірик,  спеціалісти Районного центру зайнятості населення та  Олена Зверхановська в образі казкової  Маши.

Для  батьків  та дітей , які відвідують відділення комплексної реабілітації  було підготовлено концертну програму, ігротеку та  теплі  подарунки . Але головне, що отримали всі від цієї зустрічі – це позитивні емоції та підтримку.