Прес-анонс Як залучати позабюджетні кошти до бюджету Білокуракинської ОТГ?

Дата: 25.11.2019 09:54

Фото без опису27 листопада об 10:00 в залі засідань Білокуракинської селищної ради (Луганська обл., смт. Білокуракине, пл. Шевченка, буд. 4) відбудеться публічна консультація з заінтересованими сторонами щодо проблеми відсутності інвестиційно привабливого позиціонування Білокуракинської ОТГ.

Комунікаційна стратегія Білокуракинської ОТГ не розроблена і у громади не існує позиціонування громади для інвесторів. Залучення коштів в розвиток громади відбувається не системно.  Ці дії ведуть до втрати потенційних інвестицій в громаду та впливає на рівень віри мешканців у спроможність громади.

Громадська організація ГО “Центр UA” разом з мешканцями Білокуракинської територіальної громади, депутатами селищної ради, громадськими активістами, обговорять як підвищити покращити інвестиційну привабливість Білокуракинської ОТГ.

Питання до обговорення:

1. Якою має бути довгострокова інвестиційна стратегія ОТГ?
  2. Як залучити найбільш якісні кадри для комунікації політики ОТГ?
  3. Які джерела фінансування можна залучити для створення інвестиційної стратегії ?

Учасники консультації:

• Сергій Сірик,  голова Білокуракинської ОТГ, Білокуракинський селищний голова.
  • Тетяна Рогозян, начальник організаційного відділу
  • Леонід Сітченко, представник ГО “Центр UA” у Луганські та Донецькій областях

За додатковою інформацією звертайтесь до Леоніда Сітченка за телефоном (095) 638 69 71 або на пошту leonid.sitchenko@gmail.com.

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.