Нещодавно у приміщенні Білокуракинської селищної ради проведено 3-денний тренінг із ведення випадку

Дата: 30.10.2019 14:36

В рамках проекту «Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді», який впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та МБО «Партнерство кожній дитині» у складі Консорціуму партнерських організацій за фінансової підтримки Німецького уряду та Німецького банку (KW)* нещодавно у приміщенні Білокуракинської селищної ради проведено 3-денний тренінг     із ведення випадку.

У тренінгу, метою якого було підвищити компетентність фахівців соціальної сфери щодо здійснення соціальної роботи в громаді та оцінки потреб сім’ї/особи в процесі ведення випадку,  взяли участь представники Білокуракинської та Троїцької селищних територіальних громад.

Завданнями тренінгу було визначити роль та завдання спеціаліста/фахівця із соціальної роботи в ОТГ в процесі виявлення, надання послуг та ведення випадку, ознайомити з технологією ведення випадку, його алгоритмом, принципами та механізмами, розглянути теоретичні аспекти та концептуальні засади оцінки потреб дитини та сім’ї, сформувати практичні навички здійснення оцінки потреб сім’ї/особи як основи для прийняття рішень, сформувати основні навички комунікативної компетентності спеціаліста/фахівця із соціальної роботи (кейс-менеджера) як основи його професійної діяльності, ознайомити з особливостями активізації громади для підтримки вразливих сімей та сімей СЖО в моделі інтегрованих соціальних послуг.

Захід змістовно та цікаво був проведений експертом проекту з розвитку соціальних послуг, тренером Партнерства «Кожній дитині» Дмитром ДЕРЕВ’ЯНКО та провідним фахівцем із соціальної роботи Черкаського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, тренером Партнерства «Кожній дитині» Еліною МАКСИМЕЦЬ.