Дата: 29.10.2019 09:13

28 жовтня 2019 р був проведений шостий тренінг в рамках проєкту "Створення місцевих кооперативів в Білокуракинській ОТГ", який реалізується в рамках грантового конкурсу для ОГС Донецької та Луганської областей за напрямом "Сприяння реалізації місцевих стратегічних планів у сфері місцевого економічного розвитку" в межах діяльності Компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади» Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Останній тренінг був присвячений темі "Формування ефективної маркетингової стратегії бджолярського кооперативу", в розрізі якої учасники познайомились з головними складовими маркетингової стратегії - аналізу ринку, сегментації продуктів, визначення оптимальної ціни, засоби просування власної продукції. Тепер учасники обізнані в правових аспектах реалізації продукції бджільництва, різниці між підприємництвом та особистим селянським господарством, правових вимог до переробки і реалізації продукції.????

????Це були насичені тренінги, сповнені шаленим об'ємом знань. Бджолярі, ваша праця дивовижна!

Далі - найголовніша подія проєкту, про яку ви дізнаєтеся згодом ????

Окрема подяка за плідну працю нашим партнерам ???? - Білокуракинській ОТГ та Білокуракинській РДА