13 вересня відбулося свято вулиць Українська, Набережна, Вишнева та Зелена

Дата: 16.09.2019 13:36

13 вересня пройшло святкування з нагоди 60-ї річниці створення вулиці Вишневої  та Дня вулиць Української, Набережної та Зеленої.  На святі були нагородженні жителі яким виповнилось 80 і більше років,діти до 1 року,багатодітні сім’ї. Вручені сувенірні набори від ПП редакція газети «Життя Білокуракінщини».

Ініціаторами та активними помічниками підготовки до свята були Зінаїда Федорівна Баранова, Ольга Денисівна Гарабець, Світлана Дмитрівна Земляна, Зінаїда Степанівна Ромах і Олена Олександрівна Чайка.

Гості у складі селищного  Голови С.Сірика, депутатів селищної ради Н.Жукової  та В.Зайця привітали жителів зі святом.

Керівник СТОВ «Зоря»  Ведмеденко Микола Григорович забезпечив мешканців вулиць та всіх бажаючих смачною кашею. Кашу приготували Сидоренко Неля Миколаївна,Перепічай Тетяна Олексіївна,Гнатенко Ірина Вікторівна,Гринько Тетяна Василівна. Транспортування забезпечив Шевкун Леонід Михайлович. Організаційними моментами займався Сидоренко Віктор Володимирович. Мешканці вулиць дуже вдячні за смачний подарунок.