В Цілуйківській бібліотеці-філії №15 відбулася патріотична бесіда “Соняхи скорботи”

Дата: 02.09.2019 08:45

Фото без описуВ  Цілуйківській бібліотеці-філії №15 відбулася патріотична бесіда “Соняхи скорботи” присвячена Дню пам`яті загиблих  захисників України. З похиленими головами соняхи вже не один рік, не можуть випростатися, потягнутися і гордо повернути голівки до сонця, боячись бути зрізаними кулями чи осколками від мін. Туча гуляє по степам та полям де незібраний врожай проростає з року в рік самостійно, як та покинута сирота-дитина, жалібно завиває вітер, та де-не-де зривається спів одинокої пташини. Не одна хата не дочекається робочих, невтомних рук, не одна мати не пригорне до своїх грудей своє дитя, не одна жінка виплакала всі сльози, а діти й досі чекають своїх татусів. Діти затамувавши подих, слухають розповідь бібліотекаря Застави В.І. про тяжкі роки війни, про знедолених людей, які повинні поневірятися по білому світі, про небайдужих людей, чия допомога та протягнута рука, зігрівають покалічені душі. До перегляду був запропонований фільм про «Іловайський котел», та схиливши голови, хвилиною мовчання вшанували пам`ять про воїнів, чиї подвиги навіки лишаться в наших серцях.