Тематична виставка «Іловайський котел пам’ятаємо»

Дата: 29.08.2019 16:02

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 29 серпня Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння  російським військам, українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення. Саме 29 серпня був розстріляний так званий "зелений" коридор пекельного Іловайська. 366 українських воїнів загинуло, 429 - отримали поранення різного ступеню тяжкості, 300 - потрапили у полон В цей день у   КЗ «Краєзнавчий музей» відкрилася тематична  виставка «Іловайський котел пам’ятаємо» на яку завітали  військовослужбовці та громадськість селища. Присутні хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих захисників України та переглянули відео про бої 2014 року  під Іловайськом.