Рік тому в Білокуракинській об’єднаній громаді запрацював центр надання адміністративних послуг. Його відкриття стало можливим завдяки співпраці місцевих органів влади з Програмою розвитку ООН.

Дата: 25.07.2019 10:20

24 липня 2018 відбулося урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг Білокуракинської селищної ради.  Вже рік Центр надання адміністративних послуг працює за моделлю інтегрованих послуг, а це  налаштування роботи за принципом «єдиного вікна» . Робота ЦНАП спрямована на реалізацію таких напрямків: забезпечення високого рівня сервісу обслуговування, шляхом дотримання високих стандартів надання адміністративних послуг, спрощення процедури отримання адміністративних послуг, впровадження нових та прогресивних законодавчих ініціатив, зменшення часових витрат на отримання послуг, створення комфортних зон для очікування, в тому числі для осіб з дітьми.

На час відкриття  в Центрі були доступні 49 послуг, на сьогодні -  це  63 послуги, але  й це не остаточна цифра.

Наразі в центрі  можна отримати послуги з :

• реєстрації прав на нерухоме майно;
  • реєстрації місця проживання;
  • Управління соціального захисту населення;
  • Держгеокадастру  ;
  • Державної міграційної служби.
  • Регіонального сервісного  центру МВС.

В планах додати до переліку послуги Пенсійного фонду України,   послуги з реєстрації юридичних, фізичних осіб – підприємців.

За весь період роботи Центром надання адміністративних послуг Білокуракинської селищної ради надано  16320 послуг:

• 3966 послуги надані громадянам відповідно звернень з соціального захисту населення;
  • 3161 послуги  з реєстрації прав на нерухоме майно;
  • 1397 послуги Держгеокадстру;
  • 1214 послуги з реєстрації місця проживання;
  • 153 послуги Державної Міграційної служби;
  • 6429 послуги з надання різноманітних довідок.

Великим досягненням для Центру стало запровадження у січні 2019 року  послуг Державної Міграційної служби. Також  відвідувачі  мають можливість через наш ЦНАП отримати он-лайн послуги Державного земельного кадастру які можна замовити через Публічну кадастрову карту, а саме - витяг з Державного земельного кадастру та витяг з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

На сьогодні ЦНАП надання адміністративних послуг для поліпшення надання послуг громадянам бере активну участь у різноманітних проектах.