День села Паньківка

Дата: 15.07.2019 11:19

Фото без опису13липня 2019 року в селі Паньківка відзначали 310 річницю з дня народження села. Біля сільського клубу, де відбулося свято було надзвичайно людно.

Свято розпочалося з теплих слів ведучих Наталії Бондаренко та Анжели Заїки. З найкращими привітаннями до громади звернулися голова об'єднаної громади Сергій Сірик, староста села Паньківка Наталія Крамарєва та помічник народного депутата Віталія Курила Євген Мироненко.

Впродовж всього свята вітали подружні пари, наймолодшого жителя, іменинників, працівників з благоустрою, які були нагороджені грамотами, подяками та подарунками від громади. Також поважні жителі села отримали подарунки від народного депутата В.С.Курила.

Прекрасний концерт для односельчан дарували місцеві аматори та гурт «Краяни».

Для наймолодших гостей свята були безкоштовні батути, «рибалка», морозиво та аніматори. Потім для дорослих та молоді проведена святкова дискотека з пінною вечіркою і все це від народного депутата В.С.Курила.

Громада села та гості свята гарно повеселилися, незважаючи на примхи погоди. Всі змогли поласувати смачною польовою кашею та придбати шашлик. А над вечір усіх вразив салют, своїми яскравими барвами.

Свято вдалося на славу. Всі жителі села були дуже задоволені.