"Мій тато найкращий"

Дата: 14.06.2019 14:50

Учні молодшої групи пришкільного оздоровчого табору "Ромашка" завітали до Нещеретівської бібліотеки-філії №12  на годину спілкування і творчості "Мій тато найкращий", яка присвячена  Дню Батька. Бібліотекар  О.В.Дубова  розповіла дітям про історію започаткування  свята та нагадала про повчальні оповідання Василя Сухомлинського. Діти залучилися до створення  дерева батьківської мудрості, на плодах якого прислів'я і приказки про батька та родину. Юні друзі бібліотеки завзято впорались зі створенням привітальної листівки для своїх татусів та дідусів.

Прийшли до висновку, що батько - це найрідніша людина, захисник, годувальник та найкращий друг. Також  доброго настрою додали собі потанцювавши на дискотеці та помалювавши кольоровою крейдою на площі біля Будинку культури.