В ХАРКОВІ ПРОЙШОВ ВІДКРИТИЙ КУБОК ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ СЕРЕД ДІВОЧИХ КОМАНД 2004-2005 Р.Н.

Дата: 13.05.2019 15:22

Фото без опису10 травня 2019 року на базі КДЮСШ № 8 відбувся турнір за участю команд з Харківської та Луганської областей.
Футбольну асоціацію жiночого футболу на цих змаганнях представляли дівчата з ЖФК "Кобра" Білокуракинського району (головний тренер - Анатолій Кривуля).
Перемігши з рахунком 1:0 другу команду "Житлбуд-1", наші землячки з таким же рахунком поступилися "Атлету" з Борової. У двобої проти першої команди дублюючого складу чільного чемпіона України "Житлбуду-1" "Кобри", поступаючись - 0:2, виявили волю й характер та зрівняли рахунок - 2:2. Але цього, на жаль виявилось замало, щоб святкувати перемогу на турнирі, яку здобула все ж таки перша команда "Житлбуду-1".
"Кобра" - бронзовий призер. А воротар команди Вікторія Петрушина визнана кращим голкіпером змагань.
Для дівчат з "Кобри" цей турнір став останнім етапом підготовки на шляху до участі у чемпіонаті з дворового футболу, що відбудеться у Києві 17-19 травня 2019 року.