Мітинг та святковий концерт до Дня Перемоги в с.Дем'янівка

Дата: 10.05.2019 12:14

9 го травня до пам’ятника загиблим воїнам зібралися люди о 9-тій ранку, де  відбувся урочистий мітинг присвячений Дню Перемоги над нацизмом, не зважаючи на дощ мітинг відбувся на високому рівні. З привітальним словом виступив староста сіл Дем’янівка і Шовкунівка С.О. Панченко,  він щиро подякував за подвиг тим, хто пройшов горнило війни з нацизмом, дякував за приклад для наслідування тим, хто боронить нині кордони держави і наголошував на безцінності мирного неба над головою та рідної землі під ногами. Потім виступали школярі,  вони запевнили, що пам’ять про ті страшні часи та перемогу над ворогом буде жити вічно.

В знак пошани до загиблих героїв присутні поклали квіти до пам’ятника, а надалі свято продовжилося в актовому залі громадського центра де відбувся святковий концерт, який дуже сподобався всім присутнім.

А ще свято запам’яталось смачною солдатською кашею, яку приготовили наші дівчата дякуючи нашим постійним спонсорам: директору СТОВ «ЗОРЯ» Ведмеденко М.Г., та приватним підприємцям: Заєць В.І., Бабак Т.І., Федоренко Д.А., Гринько В.Г., Гринько Ю.О