Мітинг до Дня Перемоги в с. Цілуйкове

Дата: 10.05.2019 15:52

Свято Великої перемоги 9 травня один із головних свят нашої країни ,самий трагічний та душевний . Напевно в кожному місті, в кожному селі біля вічного вогню зібралися ті хто прийшов покласти квіти, згадати наших героїв хвилиною мовчання і вкотре сказати їм ДЯКУЮ.  Так і в нашому селі Цілуйкове 9 травня о 9.00 годині відбувся  мітинг за загиблими воїнами нашої країни.

Був проведений невеличкий концерт  та виставка, де було виставлено світлини учасників Великої світової війни героїв нашого села. Організувала та зібрала інформацію завідуюча Цілуйківським сільським клубом Дяченко В.О.

Односельчани принесли вінки та багато квітів, які поклали до пам’ятного меморіалу загиблим воїнам 1941-1945 р. та до братської могили на центральному кладовищі.

Староста села Цілуйкове Застава О.В. висловив свою подяку однополчанам, які захищали нашу країну, побажав усім односельчанам чистого неба  світлого миру та добра.

Після проведення мітингу жителів села та гостей , які до нас завітали було запрошено на солдатську кашу.