Дата: 10.05.2019 15:40

74 роки минуло від незабутнього травня 1945 року. Свято 9 Травня – це день безмежної радості і гордості за кожного з вас, хто воював на фронті, працював в полі, ростив дітей, чекав з фронту сина, батька, чоловіка. День Перемоги назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу і братства народів.

В Попівському сільському клубі відбувся святковий концерт присвячений Дню Перемоги. Щоб ушанувати героїв минулих років концерт було розпочато з хвилини мовчання. З теплими та щирими словами до односельці звернулися Директор ПрАТ « Білокуракинський» О. Г. Свинаренко і староста села Ю. А. Гуртова. Надалі, учасники художньої самодіяльності – Іванкова А., Волошина О., Опришко С., Мінчук В., Завацька Є., Волошина С., Кошеленко С., Фоменко Є., Шапочкіна І., Кривошликова В., виконували гарні і водночас сумні співочі номери, розповідали вірші, зачитували фронтові листи від яких неможливо було стримати сльози. Згадали усіх – котрі живі і тих кого вже немає з нами.

Низький уклін і слова безмежної вдячності за ратний і трудовий подвиг нашим ветеранам, всім тим, хто на фронті і в тилу наближав цей великий День.
      З Днем Перемоги! Здоров
я, благополуччя та злагоди у кожній  родині, мирного неба і добра