Дата: 24.04.2019 15:54

Дружною сім’єю перед травневими святами Дем’янівська громада зібралася на суботник . Вмісті- значить дружно. Робота знайшлася кожному: хто вигрібав сухе листя, хто білив дерева та бордюри, інші прибирали і вивозили сміття. Робітниками з благоустрою була зроблена чудова клумба у вигляді ромашки на якій посаженно близько 30 кущів квітів. Поставлено по всій території парку біля громадського центру красиві лавки, щоб було де посидіти та відпочити.

По підсумкам проведення суботника хочеться звернутися до всіх мешканців сіл Дем’янівка та Шовкунівка ,щоб не забували , що оточена їх природа так же являється їх домівкою, тому не там чисто де прибирають, а там де не накидають.