Дата: 18.04.2019 16:48

18 квітня 2019 року відділом освіти на чолі з начальником Зубковою Л.І. була проведена нарада директорів закладів освіти Білокуракинської ОТГ . На порядку денному розглядалися такі питання:
- Проект Закону України «Про повну загальну середню освіту»
- Проведення районного етапу Всеукраїнської військово-спортивної гри «Джура»
- Оздоровча кампанія 2019
- Відзначення травневих свят
- Про закінчення 2018-2019 н.р.
- Проведення ЗНО 2019
- Інклюзивне та індивідуальне навчання в ЗЗСО
- Інше
На нараду завітав начальник Білокуракинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області – Н.Ю.Лубяна, яка висвітлила питання щодо організації харчування в навчальних закладах відповідно до державних вимог.
Представники філії Луганського обласного управління «Ощадбанк», К.О. Фоменко та О.І. Сергієнко, познайомили директорів та працівників відділу освіти з сучасними можливостями відділення Ощадбанку.
Користуючись нагодою, Л.І.Зубкова подякувала та вручила дипломи закладам освіти, які брали участь у Десятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2019» у м. Київ – Білокуракинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та Нещеретівській ЗОШ І-ІІІ ст. Нарада пройшла конструктивно та інформативно насичено. Дякуємо всім директорам за активну участь та бажаємо результативної роботи.