Дата: 08.04.2019 09:31

5 квітня 2019 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості був проведений фестиваль патріотичної пісні «Україна – єдина країна». Кожен навчальний заклад Білокуракинської ОТГ готував номер художньої самодіяльності та виставку дитячої творчості.

На свято були запрошені голова Білокуракинської селищної ради С.І. Сірик, секретар селищної ради  Жукова Н.І. , головний бухгалтер селищної ради Пронька О.Ф. та начальник відділу освіти Білокуракинської селищної ради Зубкова Л.І.  Саме завдяки підтримці Білокуракинської селищної ради всі заклади освіти були нагороджені грамотами та цінними призами.