Дата: 29.03.2019 08:47

Фото без опису27.03.2019 на базі Білокуракинської бібліотеки-філії №1 для дітей був проведений семінар для бібліотекарів Білокуракинського району на тему «Бібліотека на порядку денному: виклики сучасності», під час якого були розглянуті: Державні соціальні нормативи забезпечення населення публічними бібліотеками в Україні – розтлумачила провідний методист А.О. Фоменко. Надалі обговорили перелік орієнтовних питань винесених на атестацію працівників комунального закладу «Публічна бібліотека». Для розширення існуючих бібліотечної послуг та впровадження нових форм обслуговування бібліотекар А.Л. Кузнєцова надала перелік інноваційних креативних форм роботи сучасної бібліотеки. Бібліотекар В.В. Будяк поділилася досвідом співпраці зі ЗМІ отриманим під час обласного семінару. Обсудили графіки роботи бібліотек в літній період. Директор комунального закладу «Публічна бібліотека Білокуракинської СТГ» Л.М. Заїченко наголосила що бібліотека, щоб виконувати своє призначення, повинна бути мобільною, доступною та відповідати сучасним тенденціям для забезпечення інформаційних потреб користувачів. Серед методів бібліотечної роботи вагоме місце повинно займати створення можливостей наблизити бібліотеку до своїх односельців.