Дата: 28.03.2019 15:07

27 березня 2019 року в залі засідання Білокуракинської селищної ради відбулась зустріч представників селищної ради, громадських організацій та підприємців громади з представниками Проекту USAID “Економічна підтримка Східної України”. Делегацію від міжнародного проекту очолила Валері Райт, яка презентувала основні цілі та пріоритетні напрямки проекту.

Проект «Економічні підтримка Східної України» (серпень 2018 – серпень 2023 рр.) має на меті надати допомогу приватним підприємцям та малому і середньому бізнесу, що працюють у конкурентних секторах економіки на сході України. Довготерміновою метою проекту є розбудова впевненості у майбутньому східноукраїнської економіки, що має стати стимулом для інвестицій та розвитку підприємництва у цьому регіоні. Сума гранту становить від 5 тис. доларів до 25 тис. дол.

Основні напрямки діяльності :

1. Овочі;
  2. Мед;