27 лютого 2019 року в Білокуракинську центральну бібліотеку завітали члени гуртка «Світ моїх захоплень», щоб поспілкуватись та зайнятись рукоділлям

Дата: 28.02.2019 10:44

27 лютого 2019 року в Білокуракинську центральну бібліотеку завітали члени гуртка «Світ моїх захоплень», щоб поспілкуватись та  зайнятись рукоділлям.

Для присутніх  провідний бібліотекар Білокуракинської  ЦБ Мінчук Н.І. провела літературну подорож на тему «Микола Малахута: штрихи до творчого портрета», присвячену 80-річчю  письменника. Бібліотекар ознайомила з біографією літератора, його творами та запропонувала переглянути відео про літературного діяча М.Малахуту. На заході була представлена книжкова виставка «З Україною в серці живу на землі українській», на якій можна побачити  збірки літераторів Луганщини.

Л.І.Зеленська, керівник гуртка «Світ моїх захоплень», провела   для жіночок  майстер-клас по в’язанню. Людмила Іванівна розповіла і показала, як можна своїми руками зробити подарунок до 8-ого Березня. Вона запропонувала зв’язати різними способами килимки для стільців.