Інтелектуальну гру "Мов джерельна вода, рідна мова моя" провела бібліотекар Нещеретівської бібліотеки-філії О. Дубова для учнів 5-6 класів

Дата: 22.02.2019 14:58

Прекрасні слова Максима Рильського "Як парость виноградної лози, плекайте мову" стали епіграфом до заходу, присвяченому Міжнародному дню рідної мови. Інтелектуальну гру  "Мов джерельна вода, рідна мова моя" провела бібліотекар Нещеретівської бібліотеки-філії О. Дубова для учнів 5-6 класів разом з класними керівниками Т.Федоренко та А. Журбою. Розділившись на дві команди, діти змагались у конкурсах: "Бліц-опитування", "Мовний конверт", "Переговори сусіда скоромовкою", "Доскажи слівце". З особливим захватом юні мовознавці долучились до ігор "Швидкий прикметник" та "Добери риму". Обидві команди завзято співали  українських пісень та дотепно знаходили відповіді у вікторині "Так чи ні?". Час пройшов жваво і з користю.