ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ЧИТЦІВ «ПОЕТИЧНИЙ МЕДОЗБІР – 2019»

Дата: 21.02.2019 16:27

21 лютого 2019 року у День рідної мови  на базі Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся фестиваль-конкурс «Поетичний медозбір – 2019» серед учнів 5-11 класів закладів освіти Білокуракинської ОТГ. У конкурсі брали участь 20 справжніх поціновувачів та знавців поетичного слова.

Відкривали свято вихованці дошкільних навчальних закладів «Берізка» та «Сонечко», а Пулишій Ксенія (вихованка ДНЗ «Сонечко») продекламувала вірш, за що отримала диплом учасника конкурсу «Поетичний медозбір – 2019».

У цьому році конкурс проводився за такими номінаціями: «Авторський вірш», «Вірші поетів Білокуракинщини, Луганщини» та «Проза Василя Сухомлинського».

Кожен учасник виконував один вірш українською мовою (винятком був лише авторський вірш). Оцінювання конкурсантів здійснювалось за п’яти бальною шкалою за такими показниками: відповідність номінації; творчий підхід (використання мультимедії, декорацій тощо); дикційна та інтонаційна виразності; акторське пристосування, донесення думки автора до слухача; сценічна культура.

Визначали рівень майстерності виконання поезій та акторське мистецтво конкурсантів журі у складі: голови журі – начальника відділу освіти Білокуракинської селищної ради Зубкової Любов Іванівни, члени журі – поетеса Білокуракинщини, відмінник освіти Білянська Наталія Василівна, заслужений журналіст України Коваль Микола Андрійович.

За результатами конкурсу журі відзначили переможців дипломами та пам’ятними сувенірами: у номінації «Проза Василя Сухомлинського» диплом І ступеня отримала учениця 5б класу Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Різниченко Дар’я , диплом ІІ ступеня – учениця 5 класу Олександропільської ЗОШ І-ІІ ст. Сергієнко Вікторія, диплом ІІІ ступеня – учениця 6 класу Нещеретівської ЗОШ І-ІІІ ст. Самборська Аліна.

У номінації «Вірші поетів Білокуракинщини, Луганщини» диплом І ступеня отримала учениця 10 класу Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Кононенко Тетяна, диплом ІІ ступеня – учениця 11 в класу Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Дроздова Катерина, диплом ІІІ ступеня – учениця 7 класу Лизінської ЗОШ І-ІІ ст. Ткаченко Ірина.

У номінації «Авторський вірш» диплом І ступеня отримала учениця 9 класу Паньківської ЗОШ І-ІІ ст. Васильченко Анна, диплом ІІ ступеня – учениця 11 класу Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Бакалова Тетяна , диплом ІІІ ступеня – учениця 10а класу Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Остапенко Дар’я.

Подяками Відділу освіти Білокуракинської селищної ради відзначені педагоги, які підготували переможців конкурсу «Поетичний медозбір 2019». Не залишились без уваги і ті учні, що не зайняли призові місця, вони отримали солодкі подарунки. Деяким учням Микола Андрійович та Наталія Василівна подарували свої поетичні збірки.

Конкурс проводився за підтримки Білокуракинської селищної ради. Висловлюємо слова вдячності педагогам та вихованцям Будинку дитячої та юнацької творчості за музичний супровід свята.