„Афганістан: подвиг, біль, пам'ять…”
15 лютого в нашій країні відзначають скорботний День пам’яті воїнів-афганців. Всі ті, хто воювали на афганській землі і повернулися з Афганістану, і ті, хто назавжди залишилися там, і ті, хто вірили в перемогу – довго чекали цього дня – 15 лютого 1989 року.
Десять років йшла неоголошена війна. У тому поході обірвалися тисячі життів молодих радянських воїнів. Часто це були хлопчаки, але конституційний обов’язок зробив їх солдатами. А солдати не обговорюють накази. Вони їх виконують. Там, в ущелинах і на перевалах гористого Афганістану, воїни довели: вони гідні продовжувачі слави ветеранів Великої Вітчизняної війни, вони – умілі їх учні.
Вірність бойовій дружбі, готовність пожертвувати собою заради товариша, безстрашність у бою, винахідливість у скрутній обстановці – це риси воїнської майстерності і доблесті були постійними супутниками цих по суті хлопчаків, одягнутих у військову форму.
Шапарська бібліотека-філія №16 підготувала до цієї дати виставку-спогад „Афганістан: подвиг, біль, пам'ять…”. До уваги відвідувачів бібліотеки представлені фотографії учасника бойових дій – нашого односельця воїна - Іванова Олега Германовича, його біографія, статті із місцевих газет та книг про війну в Афганістані. А біля обеліска воїна пройшла хвилина безсмертя «Відлуння тих далеких днів, сльозою на очах бринить», де присутні згадували дитинство та юність, відвагу та сміливість нашого земляка.
Війни! Скільки їх було в історії людства. І завжди – це страждання, сльози, втрата самого дорогоцінного в житті, біль… Таким болем для багатьох громадян колишнього Радянського Союзу став Афганістан. Залишається він біллю і сьогодні…
Шапарська бібліотека-філія №16 підготувала виставку-спогад „Афганістан: подвиг, біль, пам'ять…”. До уваги відвідувачів бібліотеки представлені фотографії учасника бойових дій – нашого односельця воїна - Іванова Олега Германовича, його біографія, статті із місцевих газет та книг про війну в Афганістані. А біля обеліска воїна пройшла хвилина безсмертя «Відлуння тих далеких днів, сльозою на очах бринить», де присутні згадували дитинство та юність, відвагу та сміливість нашого земляка.