Час і досі не загоїв рану – Цей одвічний біль Афганістану

Дата: 17.02.2019 11:04

Не одним сивим пасмом закосичена ця дата -15 лютого , день , коли нарешті в далекому 1989 р. закінчилася для народів колишнього СРСР десятирічна кривавиця трагічної війни в Афганістані.  Ми схиляємо голови перед подвигом воїнів афганців, за їхню мужність та героїзм, за їхню витримку. Ніколи не викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги молодих воїнів, які ціною свого життя подали приклад мужності, вірності своєму солдатському обов’язку.

16 лютого в приміщенні музею Цілуйківського СК пройшла зустріч з воїном –афганцем Косенко Олексієм Михайловичем. Він поділився своїми спогадами про ту страшну війну. Присутні на зустрічі згадали добрим словом ще одного нашого односельчанина, воїна- афганця Циганка Анатолія Миколайовича, який на даний час вже покійний. Прозвучали вірші «Голос совести слышу», «Остановить бы время отдышатся»… Молодь подарувала Олексію Михайловичу квіти.   Всі присутні вшанували хвилиною мовчання Циганка Анатолія Миколайовича.